Seno spēkratu sezonas TOP pasākumi

Iestājoties siltākam laikam, seno spēkratu īpašnieki un cienītāji sāk rosīties un gatavoties jaunajai pasākumu sezonai. Piedāvājam ieskatu šī gada Latvijas Antīko automobiļu kluba un Rīgas Motormuzeja seno spēkratu pasākumu kalendārā.

Youngtimer Cars&Coffee 5.maijs

Youngtimer spēkratu fani 8. sezonu atklās ar Latvijas Antīko automobiļu kluba viskuplāk apmeklētāko pasākumu Youngtimer Cars&Coffee. Arī šogad pasākums norisināsies pie Arēnas Rīga un plānots, ka pasākumā varētu piedalīties vairāk nekā 300 youngtimer spēkrati.

Senlietu kolekcionāru un restauratoru tirgus Ikšķilē 1. un 2. jūnijā

Pirmajā jūnija nedēļas nogalē Ikšķile pārtaps  senlietu kolekcionāru, restauratoru un cienītāju paradīzē. Te pulcēsies vismaz 200 tirgotāju un desmitreiz vairāk pircēju. Nopērkamas būs gan rezerves daļas retro automobilim, motociklam vai velosipēdam, gan arī senāku laiku periodiskie izdevumi, kalendāri, grāmatas, rotaļlietas, porcelāns un daudz kas cits. Pie tam, šogad no 13. līdz 14.jūlijam lielā andelēšanās notiks arī tepat kaimiņos Motormuzejam, Biķernieku trasē.

Vēsturiskās autošosejas sacensības "Dzintara Aplis" 16.jūnijā

Vēsturisko automašīnu sacensības „Dzintara aplis” Biķernieku trasē pulcēs dalībniekus ar Volga, VAZ un Formula spēkratiem.

Viesi no ārzemēm - "Pekina - Parīze" rallijs piestāj Motormuzejā 30.jūnijā

Slavenā rallija "Pekina - Parīze" ar 100 gadus senu vēsturi organizatori par vienu no rallija check-point jeb pieturas punktiem ir izvēlējušies Rīgas Motormuzeju. Plānots, ka sestdien, 30.jūnijā Pekina - Parīze dalībnieki - apmēram 100 unikāli retro spēkrati piestās apskatīt Motormuzeju, kā arī izmēģinās Biķernieku trases taisnes un līkumus. 

Senāko kluba spēkratu saiets “Retromance” 20. – 21. jūlijs

Seno spēkratu sezonas romantiskākais brauciens norisināsies no 20. līdz 21. jūlijam. Starts tradicionāli tiks dots pie Motormuzeja, bet tuvāk aplūkot autentiskos retro spēkratus varēs gleznainajā Kuldīgas pilsētā. Brauciens īpašs ar to, ka tajā piedalās tikai paši senākie Latvijas Antīko automobiļu kluba biedru spēkrati, kas ražoti līdz 1945.gadam. 

Sezonas centrālais notikums “Rīga Retro 2019” 17.augusts

Šogad pasākums būs īpašs vēriens, jo tas tiks veltīts Baltijas ceļa 30. gadskārtai. Kā ierasts pasākums tiks atklāts pie Rīgas Motormuzeja, neizpaliks arī tradicionālais parādes brauciens caur Rīgas centram, bet tālāk vairāk nekā 100 aizgājušā gadsimta senie automobiļi un motocikli dosies uz grezno Rundāles pili.

Youngtimer Cars&Coffee pie Rīgas Motormuzeja 8.septembris

Latvijas Antīko automobiļu kluba rīkotajā pasākumā pulcēsies vairāk kā 100 klasiskie automobiļi un motocikli no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pasākuma mērķis ir sapulcēt visus esošos un potenciālos dalībniekus, interesentus un fanus kopīgā pasākumā bez sportiskām aktivitātēm. Tā būs lieliska iespēja nepiespiestā atmosfērā un laiskā svētdienas dienā satikties, aprunāties, apskatīt automobiļus, veidot jaunus kontaktus un apmeklēt Rīgas Motormuzeju.

 

Vairāk par Latvijas Antīko automobiļu kluba rīkotajiem pasākumiem iespējams uzzināt mājas lapā: www.aak.lv