.

Sestdien, 9. novembrī, Biķernieku kompleksās sporta bāzes administrācijas ēkā norisinājās Latvijas skolēnu čempionāts trases automodelismā "Rīgas Motormuzeja kauss". 15 komandu konkurencē Rīgas Motormuzeja automodelisti izcīnīja 1.vietu. Otrajā vietā ierindojās BJC “Vinda”, bet trešajā Rūjienas komanda.

Rīgas Motormuzejs aicina skolēnus iepazīt seno auto pasauli caur dažādām modernām tehnoloģijām un interaktīvu ekspozīciju, kā arī piedalīties “Latvijas Skolas somas” programmā iekļautās tehniski radošajās darbnīcās: “Vēja enerģija”, “No kvēlspuldzes līdz elektroauto”, “Atlecošā bumbiņa” un “Elektromotori pasaulē un Latvijā”.

Rīgas Motormuzejā pašlaik apskatāma unikāla interaktīva izstāde, kurā pirmo reizi klātienē iespējams apskatīt un izdzīvot stāstu par leģendāru Latvijas armijas spēkratu – bruņumašīnu “Imanta”. Izstāde apskatāma līdz 2019.gada 10.decembrim.