EKSKURSIJAS

Pārskata ekskursija “Stāsti, spēkrati, personības”

Rīgas Motormuzeja apmeklētājiem tiek dota iespēja gida pavadībā iepazīt muzeja ekspozīciju un seno spēkratu stāstus un nostāstus, pievēršot uzmanību būtiskākajām Latvijas un pasaules autobūves pērlēm. Ekskursijā ne tikai būs iespēja iepazīties ar muzeja unikālajiem spēkratiem, bet arī uzzināt interesantus faktus par muzeja izveidi un celtniecību.
Ekskursija lieliski piemērota, ja apmeklējat muzeju pirmo reizi. Paredzēta grupām līdz 25 cilvēkiem.

 

Specializētā ekskursija Spēkratu restaurators” 

Ekskursija dod ieskatu dažādos restaurācijas posmos un veidos, atklājot dažādas darba nianses. Būs iespēja iepazīties ar 10 muzejā esošo spēkratu restaurācijas stāstiem, kas papildināti ar līdz šim nepublicētiem uzskates materiāliem un auto detaļām, uzsverot izpētes nozīmību, pirms vēl uzsākta restaurācija. 

Tiks apskatītas arī dažādas interjera atjaunošanas metodes, tostarp sēdekļu apdare un koka restaurācija. Papildus uzzināsiet par dažādām automašīnu krāsošanas metodēm un tehnoloģijām.

Paredzēta interesentu grupām līdz 15 cilvēkiem.

 

Interaktīvā ekskursija Auto mīti un leģendas”

Ekskursijā tiek apgāzti dažādi ar auto saistīti mīti un leģendas, caur aktivitātēm iesaistot auditoriju. Dalībnieki tiek iesaistīti diskusijās, tā mudinot domāt līdzi, uzdot jautājumus un meklēt atbildes. Tiek pētīti dažādi sociālie, kultūras un vēstures notikumi, lai caur dokumentētiem faktiem izzinātu patiesību par leģendām un baumām, kas laika gaitā ir apaugušas ap autoindustriju.

Būs iespēja ieskatīties zem auto motora pārsegiem un bagāžas nodalījumos, kas ikdienā apmeklētājiem nav apskatāmi. Tiek izmantoti ar auto saistīti rekvizīti, un gida stāstījums papildināts ar dažādiem interaktīviem elementiem.

Paredzēts grupām līdz 15 cilvēkiem. Ekskursiju lūgums pieteikt vismaz 2 nedēļas pirms muzeja plānotā apmeklējuma. 

 

Audiogids

Audio gids ietver interesantākos stāstus par muzeja seno spēkratu kolekcijām, būtiskiem autobūves vēstures notikumiem, kā arī informāciju par katru muzejā apskatāmo spēkratu. Audio gida risinājums piedāvā apmeklētājam brīvi veidot pašiem savu individuālu muzeja apskates maršrutu. Programma automātiski nosaka apmeklētāja atrašanās vietu muzeja ekspozīcijā un atskaņo audio stāstījumu par tiem spēkratiem un kolekcijām, kas atrodas netālu no apmeklētāja atrašanās vietas. Audiogidu iespējams iznomāt muzeja informācijas centrā, un tie pieejami latviešu, angļu un krievu valodās.   

 

Papildus informācija un cenas

Ekskursiju rezervācija jāveic savlaicīgi, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot +371 67025888. Ekskursiju rezervācija iespējama no otrdienas līdz svētdienai no 10.00 līdz 18.00. 

Ekskursija
Pārskata ekskursija Stāsti, spēkrati, personības”
Specializētā ekskursija Spēkratu restaurators”
Interaktīvā ekskursija Auto mīti un leģendas”
Audiogids
Daudzums
Grupai līdz 25 cilvēkiem
Grupai līdz 15 cilvēkiem
Grupai līdz 15 cilvēkiem
1 personai
Cena latviski (eur)
25.00
35.00
60.00
5.00
Cena svešvalodā (eur)
40.00
60.00
100.00
5.00