KULTA AUTO

Rīgas Motormuzeja Kulta auto ekspozīcijā parādīti spilgtākie kulta auto statusu iemantojušie spēkrati, kā slavenais franču ģimenes auto Citroen 2CV, savas nestabilās gaitas dēļ saukts arī par "neglīto pīlēnu", viens no visu laiku visvairāk un visilgāk ražotajiem automobiļiem Volkswagen "vabolīte", un, protams, britu Rover Mini.
Spilgtākie eksponātiTatra 87
VW Beetle
Mini Cooper
Gadi1939. - 1969. gadi

Elki un nostalģija

Neaizmirstami auto, kas kļuvuši par neatņemamu sava laikmeta iezīmi.

Šī ekspozīcijas daļa stāsta par neaizmirstamiem pagājušā gadsimta otrās puses auto, kas kļuvuši par sava laikmeta simbolu.

Tie ir paaudžu pielūgti un apjūsmoti spēkrati, kas pateicoties to izcilajam dizainam, radītajām emocijām un komercpanākumiem sajūsminājuši miljoniem cilvēku.

Muzeja ekspozīcijā parādīti spilgtākie, kulta auto statusu iemantojušie spēkrati, piemēram, slavenais franču ģimenes auto Citroen 2CV, kas savas nestabilās gaitas dēļ saukts arī par "neglīto pīlēnu", arī viens no visu laiku visvairāk un visilgāk ražotajiem automobiļiem Volkswagen "vabolīte", un, protams, britu Rover Mini - 1950.gadu beigu supermazās klases auto veiksmes stāsts, kā arī citi spilgtā atmiņā palikuši auto vēstures paraugi.