AUTO-MOTO SPORTS

Nerimstošs ātruma azarts, uzvaras un zaudējumi mūs aizved aizraujošajā auto un moto sporta pasaulē. Daļa no tās sākas jau aiz Rīgas Motormuzeja ēkas sienām – leģendārajā Biķernieku trasē, kuras līkumus un taisnes apmeklētāji var izbaudīt, šeit dodoties virtuālā braucienā.
Spilgtākie eksponātiAuto Union V16 typ C/D
Rekordauto ARVW
OSCar
Gadi1924. - 2003. gadi

Kam benzīns asinīs

Ātrums, azarts, uzvaras un zaudējumi - mēs esam nonākuši aizraujošajā auto un moto sporta pasaulē. 

Nerimstošs azarts, uzvaras un zaudējumi muzeja apmeklētāju aizved aizraujošajā auto un moto sporta pasaulē. Daļa no tās sākas jau aiz muzeja ēkas sienām – leģendārajā Biķernieku trasē, kuras līkumus un taisnes apmeklētāji var izbaudīt, iejūtoties trases operatora lomā.

Ekspozīcija parāda šī dinamiskā sporta daudzveidību. Par izturības braucieniem mums stāsta 1935. gada Montekarlo rallija dalībnieks – Amilcar automobilis, bet par latviešu krietni vēlākiem piedzīvojumiem Parīzes - Dakāras rallijā atgādina Latvijā konstruētais OSCar automobilis.

Centrālo vietu muzeja ekspozīcijā ieņem pagājušā gadsimta 30. gadu kalnu sacīkšu automobilis Auto Union V16. Tas simbolizē dižo "Sudraba bultu" laikmetu pasaules autobūves vēsturē un reiz deva spēcīgu impulsu Rīgas Motormuzeja izveidei.