EKSKURSIJAS

Bauskas Motormuzeja apskate bez gida

Bauskas Motormuzeja seno spēkratu ekspozīciju iespējams apmeklēt patstāvīgi, neizmantojot muzeja piedāvātos gida pakalpojumus. Šādā gadījumā muzeja apmeklējums iepriekš nav jāpiesaka.  

Muzeja apmeklējuma pieredzes bagātināšanai un informācijas nodrošināšanai pie katra eksponāta izvietotas anotācijas latviešu, angļu, lietuviešu un krievu valodās. Anotācijās iespējams iepazīties ar attiecīgā spēkrata vēsturi, interesantiem faktiem, kā arī spēkrata tehniskajiem datiem.

Ekskursija muzeja gida pavadībā

Bauskas Motormuzejs apmeklētājiem piedāvā iespēju seno spēkratu vēsturi un muzeja eksponātus iepazīt profesionāla muzeja gida pavadībā. Ekskursija ilgst aptuveni 1 stundu un tiek piedāvāta latviešu un krievu valodā. Aicinām ekskursiju gida pavadībā pieteikt savlaicīgi.

Pieteikšanās 

Ekskursijas gida pavadībā jāpiesaka iepriekš, zvanot pa tālruni +371 67025887 vai sūtot e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Piesakoties ekskursijai, lūdzam norādīt:

  • vēlamo ekskursijas datumu un laiku;
  • grupas dalībnieku skaitu un vecuma grupu (pieaugušie, skolēni, pirmsskolas vecuma bērni, jaukta grupa);
  • grupas kontaktpersonas vārdu, uzvārdu, pārstāvošo organizāciju (ja tāda ir), telefona numuru un e-pastu;

Cena un maksāšanas kārtība

PAKALPOJUMS
Pamatekskursija muzejā latviešu valodā
Pamatekskursija muzejā svešvalodā
CENA EURO
10.00
27.00 

 

Apmaksa muzeja kasē

Par attiecīgo pakalpojumu tiek maksāts muzeja kasē pirms pakalpojuma saņemšanas. Iespējams norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar bankas kartēm. Ja personu skaits grupā nav precīzi zināms, iesakām izvēlēties šo apmaksas veidu.

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu

Ja esat izvēlējies iespēju veikt pakalpojuma apmaksu ar bankas pārskaitījumu, Bauskas motormuzejs sagatavos un nosūtīs uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi cenu piedāvājumu / rēķinu. Lai varētu sagatavot cenu piedāvājumu / rēķinu, ekskursijas pieteikumā lūdzam norādīt maksātāja bankas rekvizītus. Samaksa par pakalpojumu jāveic pirms Motormuzeja apmeklējuma.