Rīgas Motormuzeja automodelistu komanda izcīna 1. vietu

Sestdien, 9. novembrī, Biķernieku kompleksās sporta bāzes administrācijas ēkā norisinājās Latvijas skolēnu čempionāts trases automodelismā "Rīgas Motormuzeja kauss". 15 komandu konkurencē Rīgas Motormuzeja automodelisti izcīnīja 1.vietu. Otrajā vietā ierindojās BJC “Vinda”, bet trešajā Rūjienas komanda.

Sacensībās kopumā piedalījās aptuveni 100 jaunie automodelisti no Rīgas, Valmieras, Jelgavas, Ventspils, Mazsalacas un citām Latvijas vietām. Individuāli “Iesācēju” klasē uzvaru izcīnīja Artūrs Teteris no VJC “Vinda” (Valmiera), otro vietu Rīgas Motormuzeja dalībnieks Dzintars Rūtens, bet trešo vietu Kārlis Ķikulis no Rūjienas.

Nākamajā sacensību klasē PR24 uzvaru izcīnīja Kevins Gūtmanis no Rīgas Motormuzeja, kam sekoja komandas biedrs Reinis Vidners, bet trešo vietu izcīnīja Ralfs Laizāns no BJC “Junda” (Jegava).

Noslēdzošajā ātrākajā klasē Open16 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Reinis Vidners no Rīgas Motormuzeja komandas, otro vietu Everts Hemmelis no VJC “Vinda”, bet trešo Kristaps Vladimirovs no Rūjienas komandas.